Preventivní program pro celou rodinu

Náš jedinečný program preventivní péče o celou rodinu není jen krátká návštěva u zubního lékaře nazvaná "preventivní prohlídka" nebo návštěva dentální hygienistky, která Vám opískuje zuby a na modelu ukáže, jak je správně čistit. 

Během preventivní zdravotní prohlídky úst komplexně vyšetříme stav dutiny ústní. Individuálně, ve Vašich ústech, nacvičíme správné čištění zubů. Proč je to důležité? Vědecké výzkumy nedávné doby potvrdily, že neléčené záněty v celém těle přispívají k poškození stěn cév a je větší pravděpodobnost vzniku mozkové mrtvice, infarktu či jiných závažných onemocnění. Zánět dásně nebo kořenových kanálků je jeden z častých zánětů v těle. Každý z nás si přeje být zdravý, netrpět bolestmi zubů a pochutnat si na oblíbeném jídle bez obav, že je nerozkouše. Proto Vás pravidelně každý rok zveme na důkladné preventivní zdravotní vyšetření úst.

Názorným nácvikem čištění zubů předcházíme vzniku onemocnění - prvotní prevence.

Jediný způsob jak si udržet zdravé zuby a dásně je Vámi důsledně prováděná hygiena úst a její kontrola odborníky. Proto preventivní zdravotní prohlídka úst není jen pátrání po počínajícím onemocnění. Je to také vedení k návykům, které zabrání vzniku onemocnění. Z tohoto důvodu se preventivní zdravotní prohlídka úst v zubním centru DVDent  odehrává u dentální hygienistky. Po prohlídce zubů a dásní hygienistka pomocí hygienických indexů zjistí kvalitu čištění nebo rozsah zánětu dásní, pokud jste čištění zanedbávali. Potom vybere vhodnou velikost mezizubních kartáčků. Speciálním jednosvazkovým kartáčkem (solo kartáčkem) Vás naučí čistit každou plochu zubu. Než odejdete z ordinace, výsledky vyšetření Vám zašle na e-mailovou adresu. Na termín příští návštěvy myslíme za Vás, dva dny předem posíláme SMS zprávu.

Index hygieny
Index hygieny

V pravidelných intervalech provádíme rentgenové vyšetření. Odhalí počínající zubní kaz nebo parodontózu. Naši lékaři začínají s léčbou na počátku onemocnění. Zákrok je méně náročný a léčba úspěšnější.

Pečlivým vyšetřením zjistíme onemocnění v počátku.

Kvalitním ošetřením zabráníme návratu onemocnění - druhotná prevence

Při ošetření používáme moderní technologie a materiály společně s efektivními a vědecky ověřenými postupy. Samotné technologie a materiály však nestačí, naši lékaři a hygienistky se pravidelně vzdělávají na odborných akcích doma i v zahraničí. 

Zhodnotili jsme naše výsledky po 15 letech a rozhodli jsme se prodloužit záruku za ošetření na 60 měsíců. 

Statistika zubního centra DVDent
Statistika zubního centra DVDent

Záruční podmínky ke stažení: