Ošetření dětí

Při vyšetřování a ošetřování malých dětí vytváříme na celý život jejich "vztah k zubaři". V našem zubním centru nejprve navštěvují dentální hygienistku, která je naučí čistit zuby a zároveň si zvykají na prostředí zubní ordinace. Proto i bázlivé děti spolupracují a nechají se vyšetřit. Jsou tak připraveny i na ošetření u zubního lékaře. Veškeré postupy se snažíme dětem vysvětlit přiměřeně k jejich věku. Pokud ani tento šetrný přístup nepomáhá, můžeme odeslat dítě k ošetření  v analgosedaci. Po spolknutí prášku se nechá ošetřit a zážitek si nepamatuje.

Dětem se snažíme vše předem vysvětlit a zaujmout jejich pozornost.

V ordinaci se musí dítě cítit příjemně. Z vlastních zkušeností víme, že děti ochotně spolupracují s lékařem nebo dentální hygienistkou bez přítomnosti rodiče. Samozřejmě Vám nejprve vysvětlíme, co se během návštěvy bude odehrávat. O Vaše dítě se dobře postaráme, Vy se můžete posadit do křesla v čekárně, přečíst si čerstvé noviny nebo časopis. Dobu čekání si můžete zkrátit popíjením báječné italské  kávy. Jsou Vám k dispozici zdarma v čekárně, stejně jako fungující připojení k WiFi. 

Ošetření zubů má být pro dítě příjemný zážitek. Anestetikum aplikujeme před každých zákrokemošetření je bezbolestné. Anestetikum účinkuje ještě další hodinu. Dohlédněte, aby si Vaše dítě necitlivý ret nebo tvář nerozkousalo.