Ošetření dětí

Při vyšetřování a ošetřování malých dětí vytváříme na celý život jejich "vztah k zubaři". V našem zubním centru nejprve navštěvují dentální hygienistku, která je naučí čistit zuby a zároveň si zvykají na prostředí zubní ordinace. Proto i bázlivé děti spolupracují a nechají se vyšetřit. Jsou tak připraveny i na ošetření u zubního lékaře. Veškeré postupy se snažíme dětem vysvětlit přiměřeně k jejich věku. Pokud ani tento šetrný přístup nepomáhá, můžeme ošetřit nezvladatelné dítě v analgosedaci. Po spolknutí prášku se nechá ošetřit a zážitek si nepamatuje.

Dětem se snažíme vše předem vysvětlit a zaujmout jejich pozornost.

V ordinaci se musí dítě cítit příjemně. Z vlastních zkušeností víme, že děti ochotně spolupracují s lékařem nebo dentální hygienistkou bez přítomnosti rodiče. Samozřejmě Vám nejprve vysvětlíme, co se během návštěvy bude odehrávat. O Vaše dítě se dobře postaráme, Vy se můžete posadit do křesla v čekárně, přečíst si čerstvé noviny nebo časopis. Dobu čekání si můžete zkrátit popíjením báječné italské  kávy. Jsou Vám k dispozici zdarma v čekárně, stejně jako fungující připojení k WiFi. Děti ošetřujeme s anestezií, ošetření nebolí.

Ošetření zubů má být pro dítě příjemný zážitek. Anestetikum aplikujeme před každých zákrokemošetření je bezbolestné. Anestetikum účinkuje ještě další hodinu. Dohlédněte, aby si Vaše dítě necitlivý ret nebo tvář nerozkousalo.